Tydzień w Polsce

Powiem krótko- ostatni tydzień był dla mnie REWELACYJNY:) 
Przez kilka dni załatwiałam wiele spraw, kursowałam między potarganą chałupką, moim rodzinnym domem i Kielcami, spotykałam się ze znajomymi i rodziną- a mimo tak napiętego grafiku udało mi się odpocząć i naładować baterie na następne kilka tygodni:)
A do tego trafiłam na wspaniałą pogodę! Pierwszy raz od 3 lat byłam w kraju w tym okresie i już zdążyłam troszkę zapomnieć co to znaczy piękna polska jesień! 
Wróciliśmy wczoraj zmęczeni po długiej podróży autem i jeszcze nie zdążyłam nadrobić zaległości blogowych dlatego wrzucam trochę jesiennych zdjęć i dzisiejszy wieczór poświęcam na czytanie co się działo u Was:)


Mój ukochany widok z okna:


 Ukochany widok + ukochana osoba:)


:)Klem, klem:)

Komentarze

 1. Przepiękne zdjecia, uwielbiam polską jesień :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurczę, coraz bardziej doceniam nasze polskie jesienie! ;) Dobrze, że pobyt tu się udał! :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne widoki. Też lubię widok ze swojego okna. Dzisiaj jest deszczowo, ale od czasu do czasu i taka pogodę lubię. Nastraja mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wrócilaś!! huuura! wiedziałam, że będą zdjęcia. ładne jak zawsze :P macie las podobny do tego, co mamy na Pomorzu. na 4 zdjęciu wygląda tak jak na jednym z moich, szkoda, że w komentarzach nie można dodawać zdjęć :( a jesień w tym roku naprawdę była bardzo ładna, chociaż teraz już jest tak beeee na dworze

  OdpowiedzUsuń
 5. Kurczę kiedy ja będę w Polsce? Sam sobie zadaję to pytanie. Raczej niezbyt szybko. Fajne fotki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. UKOCHANY KRAJ - docenia się go bardziej gdy go się
  nie ma na co dzień . Mówię to z doświadczenia siostry zamieszkującej na obczyźnie

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne zdjęcia, aż chce się ubrać i wyjść na spacer, szkoda tylko, że obecnie za moim oknem jest szaro i buro :) Brakuje mi ostatnio świeżego powietrza, zdecydowanie, chyba dzisiaj na trening zawędruje piechotą, zamiast pojechać autobusem, w końcu mam niedaleko :) Tak rzadko teraz wychodzę (uczelnia nie daje spokoju), że naprawdę tęskno mi do najkrótszego spaceru :) A już spacer po lesie?! Czekam na słoneczko i lecę!

  OdpowiedzUsuń
 8. W tym roku jesień nam się udała. Piękna złota jesień. Lubię taką, ponieważ później jest już coraz bardziej szaro i buro. Świeże powietrzne rano i morze to cudowne połączenie. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty