pierwszy:)

Siedzę już pół godziny i myślę jak zacząć pierwszą notkę chociaż i tak z doświadczenia wiem, że mało kto to przeczyta:) Ale żeby formalności stało się zadość to kilka słów o mnie:

Nazywam się Magda, mam 27 lat a od trzech kursuję między Górami Świętokrzyskimi a krainą fiordów:) Namiętnie uczę się norweskiego, tylko trochę mi nie wychodzi:) Jako niespełniona dziennikarka zawsze lubiłam pisać więc mogę trochę przynudzać i rozwlekać.

Od dawien dawna-kiedy jeszcze byłam młoda -_-, interesuję się zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną. Nie jestem żadną sportsmenką (ale mam zamiar być ha!) ani dietetyczką i nie lubię podążać za wszystkimi, ale to że bycie fit stało się takie modne to akurat baardzo mi się podoba:) Żegnaj ero "motylków" i głodówek, witajcie zgrabne i jędrne 
ciałka:) 

Nie będę ukrywała, że brazylijskie pośladki to coś co chętnie u siebie zobaczę (i moja połówka pewnie też:)) ale nie będę się tu skupiać tylko na ćwiczeniach i odżywianiu. Pewnie trochę jedzonka i moich wygibasów na macie pojawi się na blogu ale chcę też pisać o tym co mnie otacza, interesuje, martwi, boli, cieszy, zastanawia i...tak dalej i tak dalej:) 

Teraz tylko przebrnąć przez ustawienia bloga, szablony itp-co pewnie zajmie mi cały wieczór, ale potem nic tylko cieszyć się możliwością nieskrępowanego blogowania:):)
Do następnego:) 

klem klem:)


Komentarze

  1. Brazylijskie pośladki to jest chyba coś co każda z nas by chciała :D <3 nic tylko dążyć do tego :D Powodzenia z blogiem życzę;)!

    OdpowiedzUsuń
  2. Powodzenia w blogowaniu! Z chęcią będę śledziła Twojego bloga :)
    p.s. sama marzę kiedyś zamieszkać w Norwegii, nawet się uczymy z narzeczonym norweskiego, ale samodzielnie i będąc w PL, więc póki co kiepsko nam idzie...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty